Farské oznamy 17.11.2013

Augustín

+ Ján, Veronika,

Angelika

Sv. Cecílie, panny a mučenice, spomienka

+Albín, Blažena, Jolana, Ľudmila, Magdaléna a rodičia

Sv.Klementa I., pápeža a mučeníka, spomienka

+ Rudolf, Anna, Alojz, Jozefína, Feliciana

+ Štefan, Veronika a ich rodičia

TRIDSIATA ŠTVRTÁ NEDEĽA V CEZROČNOM

OBDOBÍ

NEDEĽA KRISTA KRÁĽA

1. Dnes je v našej farnosti vyhlásená zbierka na opravu strechy farského kostola. Všetkým dobrodincom a darcom vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať za každý obetovaný milodar i za modlitbu, ktorú obetujete na tento úmysel.

2. V sobotu o 8.30 bude na fare krstná náuka a krsty vysluhujem v sobotu po náuke a v nedeľu vo sv. omši o 10.20 hod.

3. Budúca nedeľa je poslednou v cirkevnom roku – slávnosť Krista Kráľa. V každej sv. omši sa po sv. prijímaní, pred vyloženou Sv. Oltárnou pomodlíme modlitbu zasvätenia ľudského pokolenia Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu a prijmeme eucharistické požehnanie. Kto sa zúčastní na verejnom recitovaní modlitby Ježišu, Vykupiteľ ľudského pokolenia, môže za obvyklých podmienok získať úplné odpustky.

5. Pedagogická a sociálna akadémia sv. Márie Goretti a Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi v Čadci a taktiež Stredná odborná škola sv. Jozefa Robotníka v Žiline pozývajú záujemcov o štúdium na Dni otvorených dverí. Bližšie informácie si môžete prečítať na nástenke kostola.