FARSKÉ OZNAMY 2.4.2017

PIATA PÔSTNA NEDEĽA

Za zdravie, božiu pomoc, dary DS a ochranu Panny Márie pre rodinu

Za zosnulých z rodín a ich rodičov

+ Ján, Pavol, Mária

+ Augustín, Ivan, Jozef,

+ Ján, Mária, Ján, Veronika, František, Paulína, Ján, Jozefína, Ondrej, Emília, Venduš, Matúš, Grejs

+ Ondrej, Amália, Veronika, Andrej

Prvý piatok v mesiaci

Krížová cesta 40 minút    pred sv. omšou

Za zdravie a božiu pomoc pre členky sv. ruženca         a  ich rodiny

+ Ján a Štefánia

+ Štefan, Štefánia, Peter, Veronika, Pavol, Štefánia

KVETNÁ NEDEĽA – NEDEĽA UTRPENIA PÁNA

Krížová cesta 14.30

1. Dnes popoludní o 14.30 začnú v oboch kostoloch krížové cesty. V Štiavniku sa po nej pomodlíme aj Korunku Božieho milosrdenstva pred vyloženou Oltárnou sviatosťou.

2. Z dôvodu spoločných sv. spovedí vo farnostiach nášho dekanátu budú v tomto týždni sv. omše vo farnosti nasledovne:

Štiavnik: v pondelok a v stredu ráno o 6.45, v ostatné dni, okrem prvého piatku, v riadnom čase;

Hvozdnica: len v piatok o 17.00 a v sobotu a v nedeľu v riadnom čase.

3. Spoločná sv. spoveď v našej farnosti bude v stredu 5. apríla. Dopoludnia spovedáme od 9.30 do 11.00 a večer od 17.00 do 19.00.

4. V tomto týždni máme prvý piatok v mesiaci. Spovedať sa v kostoloch bude len v stredu, v deň spoločnej sv. spovede. Deti, mládež i dospelí, využite tento deň k dobrej sv. spovedi. Na prvý piatok budú sv. omše v Štiavniku ráno o 6.25 a večer o 17.00 a vo Hvozdnici večer o 17.00. O 16.20 začnú v oboch kostoloch krížové cesty. Adorácia, litánie a eucharistické požehnanie budú na konci sv. omší. Prvopiatkových chorých a domov dôchodcov navštívime vo veľkonočnej oktáve.

5. Chorých v Štiavniku, ktorých ste nahlásili k veľkonočnej sv. spovedi, navštívime v tomto týždni nasledovne: Horný koniec vo štvrtok popoludní od 14.00 a Dolný koniec v piatok ráno od 9.00. Chorí, ktorí čakajú na kňaza, nemusia zachovať hodinový eucharistický pôst.

6. Chceli by sme sa poďakovať veriacim z Lúčok aj chorým i ostatným farníkom, ktorí prispeli na kvety do „Božieho hrobu“ a na náklady spojené zo spoločnou sv. spoveďou. Úprimné Pán Boh zaplať!

7. Na Kvetnú nedeľu sa budú predmodlievať krížové cesty členky ružencového bratstva. Prosíme ich o zorganizovanie sa.