FARSKÉ OZNAMY 9.7.2017

Sv. Bonaventúru, biskupa a učiteľa Cirkvi, spomienka

PÄTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

23. výročie posviacky chrámu vo Hvozdnici

1. Milí farníci, v tomto týždni sa začne prvá etapa rekonštrukcie presbytéria nášho farského kostola, ktorá bude spočívať v položení novej dlažby v presbytériu a v priľahlých miestnostiach, ktoré budú z tohto dôvodu pre verejnosť uzavreté. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a pochopenie. Zároveň prosíme o modlitby o zdarný priebeh prác. Z tohto dôvodu budú sv. omše od utorka ráno o 6.45. Oltárna sviatosť sa uchováva v pravom bočnom oltári.

Sv. omša vo Hvozdnici bude len v utorok o 20.00 a v sobotu v riadnom čase.

2. V nedeľu si pripomenieme 23. výročie posviacky Kostola sv. Andreja – Svorada a Benedikta vo Hvozdnici. Slávnostnú sv. omšu o 10.30 bude celebrovať vsdp. Anton Duník, bytčiansky dekan.

3. Úmysly sv. omši v Štiavniku budeme zapisovať v pondelok a v stredu po sv. omši. Zapisovanie vo Hvozdnici bude ohlásené neskôr. Ďakujeme za pochopenie.

4. Vyšlo prázdninové vydanie časopisu Naša Žilinská diecéza. Cena je 50 centov. Neposlali nám tradičný počet kusov, ostatné si budete môcť zakúpiť na budúcu nedeľu.

5. Farský úrad v Domaniži nás pozýva na tradičnú púť k Panne Márii Karmelskej (Škapuliarskej) v dňoch 15. a 16. júla. Po nedeľnej sv. omši bude možnosť prijať škapuliar a zapísať sa do knihy Bratstva sv. škapuliara. Program púte nájdete na nástenke v predsieni kostola.