FARSKÉ OZNAMY 16.7.2017

+ Ján, Margita, Ján

+ Vojtech Mišutka

58 r.

+ Magdaléna Mišutková 91 r.

+ Anton a Božena

SV. MÁRIE MAGDALÉNY, sviatok

+ Jozef, Anna, Mária a ich rodičia

Slávnostná hodová

sv. omša

Za veriacich z Hvozdnice

ŠESTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Hodová slávnosť vo Hvozdnici

1.
Z dôvodu prebiehajúcich rekonštrukčných prác budú v tomto týždni sv. omše v Štiavniku ráno o 6.45.

2. Vo Hvozdnici budeme prežívať slávnostný hodový týždeň. V pondelok slávime slávnosť sv. Andreja Svorada a Benedikta, pustovníkov, patrónov kostola, sv. omša bude o 18.20. V nedeľu bude slávnostnú hodovú sv. omšu o 10.30 celebrovať P. Mgr. Jacek Janusz Domański, farár farnosti Sudice z Ostravsko–opavskej diecézy. Ranná sv. omša v nedeľu o 8.30 nebude. V nedeľu sa bude konať aj hodová ofera na potreby farnosti. Všetkým darcom vyslovujeme za ich milodary úprimné Pán Boh zaplať!

3. Tento týždeň sa budú zapisovať úmysly sv. omší vo Hvozdnici. A to v pondelok a v stredu po sv. omši v sakristii kostola.

4. Vzadu na stolíku je ešte možnosť zakúpiť si časopis Naša Žilinská diecéza.

5. V sobotu ráno o 8.30 bude na fare krstná náuka a po nej vysluhujeme sviatosť krstu.

6. Žilinská diecéza a Farnosť Lednické Rovne Vás pozývajú na Ȏsmu diecéznu púť starých rodičov k sv. Joachimovi a Anne. Príďte sa duchovne obohatiť a upevniť vieru vo večné a pravé hodnoty života cez víkend 22. a 23. júla. Hlavnú sv. omšu v nedeľu o 10.00 celebruje Jeho Excelencia Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup.

7. Vo farnosti Predmier chcú uzatvoriť manželstvo títo snúbenci: Daniel Cigánik z Hvozdnice a Monika Sedláková z Predmiera. Kto by vedel o nejakej cirkevno-právnej prekážke, nech ju ohlási na farskom úrade.