FARSKÉ OZNAMY 27.8.2016

Za zdravie a božiu pomoc rodiny

Mučenícka smrť sv. Jána Krstiteľa, spomienka

+ Ján, Johana, Štefan, Justína, Jozef, Sidónia

Za božiu pomoc a trpezlivosť v chorobe pre Milana

Za zdravie a božiu pomoc rodiny

Za zdravie, božiu pomoc a dary DS pre rodiny

+ Jozef, Ján, Magdaléna

+ Milan, Ján, Štefánia, Anna, Ján

Votívna omša o Najsvätejšom Srdci Ježišovom

Prvý piatok v mesiaci

+ Mária Fujačková 83 r.

+ Štefan a rodičia i svokrovci

Panny Márie v sobotu, spomienka

+ Jozef, Veronika, Vendelín

Za zdravie a božiu pomoc pri operácii našej sestry

DVADSIATA DRUHÁ NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Prvá nedeľa v mesiaci

1. V tomto týždni máme prvý piatok v mesiaci september. Prvopiatkových chorých vyspovedám tak ako zvyčajne. V pondelok vo Hvozdnici sv. omša nebude.  Vo štvrtok bude sv. omša v Štiavniku o 6.45 a vo Hvozdnici o 17.00. V utorok  a na prvý piatok bude sv. omša v Štiavniku ráno o 7.00, pretože sú štátne sviatky. Na prvý piatok Oltárnu sviatosť vystavíme vo farskom kostole k tichej poklone od 16.00 a o 18.10 sa pomodlíme litánie a prijmeme eucharistické požehnanie. Vo Hvozdnici vystavíme Oltárnu sviatosť na prvý piatok od 15.00 do sv. omše, ktorá bude o 16.45. Litánie a eucharistické požehnanie budú taktiež pred sv. omšou. V sobotu bude v Štiavniku len sobášna sv. omša o 15.00. Domov dôchodcov navštívim až v utorok 5. septembra.

2. Možnosť vyspovedať sa pred prvým piatkom bude v Štiavniku v pondelok a v stredu od 15.00 – 17.00 a v ostatných dňoch pol hodinu pred sv. omšou. V piatok sa v Štiavniku poobede spovedať nebude, preto vás prosíme, aby ste tentokrát využili možnosť spovede už od pondelka. Deti nech sa prídu vyspovedať spolu s dospelými v pondelok a v stredu, keby budú k dispozícii dvaja kňazi.

3. Vo Hvozdnici bude možnosť sa vyspovedať tak ako zvyčajne, teda vo štvrtok od 15.00 – 17.00 a v piatok od 15.00  - 16.40. Prosíme deti vo Hvozdnici, aby prišli k spovedi vo štvrtok.

4. Štiavnik: Ako ste si iste všimli, v Štiavniku sa do prednesu čítaní vo sv. omši v nedeľu začínajú zapájať aj veriaci, ktorí nie sú miništranti. Kto by mal záujem sa k nim pripojiť a v nedeľu predniesť čítanie, nech sa zapíše na zoznam v sakristii. Úprimné Pán Boh zaplať za Vašu službu!

5. Farnosť Višňové pri Žiline pozýva nielen mužov na Ȏsmu diecéznu púť mužov, ktorá sa bude konať v nedeľu 3. septembra v pútnickom areáli. Program nájdete na výveske kostola.