FARSKÉ OZNAMY 19.11.2017

+ Ján, Rozália, Anna, Mária, Paulína a ich rodičia

+ František

Obetovanie Panny Márie, spomienka

+ Jozef, rodičia a starí rodičia z oboch strán

Sv. Cecílie, panny a mučenice, spomienka

Za zdravie, božiu pomoc a dary DS pre rodinu

Za zdravie, božiu pomoc a dary DS pre rodinu

Sv. Ondreja Dung-Laka, kňaza, a spoločníkov, mučeníkov, spomienka

+ Štefan, Veronika a ich rodičia

Sv. Kataríny Alexandrijskej, panny a mučenice, spomienka

+ Ondrej, Veronika, Martin, Mária, Vendelín, Amália, Pavol

+ Helena a Milan

NEDEĽA KRISTA KRÁĽA

1. Budúca nedeľa je poslednou v cirkevnom roku – nedeľou Krista Kráľa. Po sv. prijímaní sa pred vyloženou Oltárnou sviatosťou pomodlíme modlitbu zasvätenia ľudského pokolenia Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu.

2. Sv. omše v tomto týždni budú v riadnom čase. Avšak v sobotu bude v Štiavniku len sobášna sv. omša o 14.30.

3. V sobotu ráno o 8.30 bude na fare krstná náuka a po nej vysluhujem sviatosť krstu.

4. Vo farnosti Štiavnik chcú uzatvoriť manželstvo títo snúbenci:

Michal Lago, syn Jozefa a Boženy r. Dzurcovej a Gabriela Sahulová, dcéra Jozefa a Valérie r. Šimákovej, obaja bývajúci v Štiavniku.

Kto by vedel o nejakej cirkevno-právnej manželskej prekážke, nech ju ohlási na farskom úrade.

5. Oznam pre birmovancov: Pozývame všetkých birmovancov na stretnutie s animátormi. Birmovanci z Hvozdnice sa stretnú v piatok po sv. omši v kostole vo Hvozdnici a birmovanci zo Štiavnika sa stretnú v piatok po sv. omši v kostole v Štiavniku. Účasť birmovancov i animátorov je povinná. V priebehu týždňa si budete môcť pozrieť na webovej stránke farnosti a aj na nástenke v kostole zaradenie do skupiniek a svojich animátorov.

6. Štiavnik: Srdečne pozývame všetky deti, ktoré by sa chceli zapojiť do prípravy Jasličkovej pobožnosti v Štiavniku na prvé informačné stretnutie, ktoré bude  v sobotu 25.11. o 15.00 v Bielom dome.