FARSKÉ OZNAMY 18.3.2018

PIATA PÔSTNA NEDEĽA

Za zdravie a božiu pomoc rodiny

SV. JOZEFA, ŽENÍCHA PANNY MÁRIE, slávnosť

+ Jozef, Mária, Jozef, Alžbeta, Agneša, Vladimír, Štefan, Magdaléna

Za uzdravenie a BP pre Magdalénu

Krížová cesta

+ Michal, Paulína, Ján, Viktória

+ Veronika Jánošíková r. Mináriková 85 r.

Za zdravie, božiu pomoc a dary DS pre rodinu

+ Martin, Anna, Martin

+ Filip a jeho rodičia

Za zdravie a božiu pomoc pre rodinu

KVETNÁ NEDEĽA – NEDEĽA UTRPENIA PÁNA

Krížová cesta 14.30

1. Dnes sa koná celoslovenská zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a vojnovým utečencom. Úprimné Pán Boh zaplať za milodary.

2. Dnes popoludní o 14.30 začnú v oboch kostoloch krížové cesty. V Štiavniku sa ju budú predmodlievať naši miništranti.

3. Z dôvodu spoločných sv. spovedí vo farnostiach nášho dekanátu budú v tomto týždni nasledovné zmeny termínov sv. omší:

Štiavnik: v pondelok (Sv. Jozefa) a v piatok ráno o 6.45 (v piatok krížová cesta o 6.15);

Hvozdnica: v pondelok (Sv. Jozefa) ráno o 8.30 a v piatok sv. omša nebude.

Ostatné sv. omše budú v riadnom čase.

4. Chorých v Štiavniku, ktorých ste nahlásili k veľkonočnej sv. spovedi, navštívim v tomto týždni nasledovne: Horný koniec (po Domov dôchodcov) v stredu dopoludnia od 9.00 a Dolný koniec (od Domova dôchodcov) v piatok ráno od 9.00. Chorí, ktorí čakajú na kňaza, nemusia zachovať hodinový eucharistický pôst.

5. Chcel by som sa poďakovať veriacim z Lúčok, ale aj chorým i ostatným farníkom, ktorí milodarmi  prispeli na kvety do „Božieho hrobu“ a na náklady spojené zo spoločnou sv. spoveďou. Úprimné Pán Boh zaplať!

6. Na Kvetnú nedeľu sa budú predmodlievať krížové cesty členky ružencového bratstva. Prosím ich o zorganizovanie sa.

7. Na budúci týždeň v noci z 24. na 25. marca (zo soboty na nedeľu) sa mení zimný čas na letný. Hodiny si posúvame o jednu hodinu dopredu.