FARSKÉ OZNAMY 15.4.2018

+ Mária, rodičia z oboch strán, Jozef, Ján, Tomáš, Helena, Magdaléna

+ Albín, Gizela, Viktor a ich rodičia

Sobášny obrad

Za zdravie a božiu pomoc rodiny

+ Mária a Peter

Poďakovanie za 40 r. manželstva a prosba o Z a BP

+ Ján, Magdaléna, Miroslav, Pavol, Milan

ŠTVRTÁ VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Dobrého pastiera

Zbierka na seminár

1. V pondelok bude vo Hvozdnici pohrebná sv. omša o 16.00. V Štiavniku budú sv. omše v pondelok, stredu a v piatok ráno o 6.45. V sobotu bude v Štiavniku len sobášna sv. omša o 16.00.

2. Začína sa týždeň modlitieb za duchovné povolania, pretože budúca nedeľa je Nedeľou Dobrého pastiera Ježiša Krista. Už tradične sa bude konať zbierka na kňazský seminár. Všetkým darcom v mene bohoslovcov a ich predstavených vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať.

3. Vo farnosti Štiavnik chcú uzatvoriť manželstvo títo snúbenci:

Viktor Fedor, syn Jozefa a Evy r. Szücsovej, bývajúci v Čečejovciach a Miroslava Mištríková, dcéra Viktora a Boženy r. Abíkovej, bývajúca v Štiavniku.

Jaroslav Ondogrecula, syn Jaroslava a Oľgy r. Chládkovej, bývajúci v Predmieri a Stanislava Culáková, dcéra Jozefa a Margity r. Gežovej, bývajúca v Štiavniku.

Kto by vedel o nejakej cirkevnoprávnej prekážke, nech ju nahlási na farský úrad.

4. V sobotu o 8.30 bude na fare krstná náuka a po nej vysluhujem sviatosť krstu.

5. Milí birmovanci, v rámci prípravy na birmovku Vás pozývame na povinnú prednášku s modlitbou, zameranú na Moc Ducha Svätého v našom živote. Privítame medzi nami evanjelizátora a teológa Petra Liptáka a jeho priateľov z Košíc. Stretneme sa v nedeľu 22.4. 2018 o 14:00 v kostole Štiavniku.

6. Pozvánka na púť: Dňa 5.5. 2018 sa uskutoční púť do Krakova. Odchod je ráno o 4.00 od zastávky u Blašku. Záujemcovia nech sa prihlásia u p. Martiny Červencovej a p. Márie Fujačkovej. Cena za autobus je 13 euro.

7. Na budúcu nedeľu prosím rodičov prvoprijímajúcich detí o stretnutie. Vo Hvozdnici po sv. omši a v Štiavniku po druhej sv. omši.