FARSKÉ OZNAMY 3.6.2018

DEVIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

Za zdravie a božiu pomoc celej rodiny

Za zdravie, Božiu pomoc a pokoj v rodine

Sv. Bonifáca, biskupa a mučeníka, spomienka

+ Veronika Šimúnová r. Parčišová 87r.

+ Mária (zo 6.6.)

Sv. omša zo slávnosti

+ Ján, Adam, Mária, Jozef, Anna a ich rodičia

+ Jozef, Štefan, Veronika a ich rodičia

NAJSVÄTEJŠIEHO SRDCA JEŽIŠOVHO, slávnosť

+ Mária, Ladislav, Peter, Stanislav, Jozef a ich rodičia

Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, spomienka

+ Magdaléna, Štefan, Apolónia, Michal

+ Ignác, Jozef, Paulína

DESIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

1. Dnes popoludní o 15.00 sa vo farskom kostole pomodlíme Korunku božieho milosrdenstva pred vyloženou Oltárnou sviatosťou a prijmeme eucharistické požehnanie.

2. V piatok bude slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho. Sv. omša zo slávnosti bude  v Štiavniku aj vo štvrtok večer o 17.00 a v deň slávnosti o 18.20. Vo Hvozdnici v piatok o 17.00. V piatok po sv. prijímaní vystavíme Oltárnu sviatosť a pomodlíme sa modlitbu Najmilší Ježišu, pri ktorej je možné za obvyklých podmienok získať úplné odpustky.

3. V sobotu budú v Štiavniku len sobášne sv. omše, o 15.00 a o 16.30. V sobotu večer už bude bývať sv. omša vo Hvozdnici o 19.00.

4. Vo farnosti Štiavnik chcú uzatvoriť manželstvo títo snúbenci:

Dárius Ometák, syn Jána a Evy r. Dunajovej, bývajúci v Kolároviciach a Ivana Ftáčková, dcéra Filipa a Vilmy r. Kršiakovej, bývajúca v Štiavniku.

Peter Valient, syn Miroslava a Boženy r. Janechovej, bývajúci v Plevníku – Drienovom a Mária Fajbíková, dcéra Jozefa a Daniely r. Rešovej, bývajúca v Štiavniku.

Kto by vedel o nejakej cirkevnoprávnej prekážke, nech ju nahlási na farský úrad.

5. Dnes si môžete zakúpiť júnové číslo časopisu Naša žilinská diecéza za nezmenenú cenu.