FARSKÉ OZNAMY 20.7.2014

ŠESTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ Jozef a rodičia

+ Jozef, Štefan, Veronika a ich deti

Za zdravie a božiu pomoc

Sv. Márie Magdalény, spomienka

+ Ladislav a Helena

+ Anton a jeho rodičia

Sv. BRIGITY, rehoľníčky, patrónky Európy, sviatok

Za obrátenie a dary Ducha Svätého pre rodinu

+ Mária, Ondrej, Kamil, Ján, Jozefína, Vincent, Ľudovít

+ Viktor, Alžbeta, Karol, Mária

Sv. JAKUBA, apoštola, sviatok

+ Rudolf, Veronika, Vladimír, František

+ Štefánia a Martin

Sv. Joachima a Anny, rodičov Panny Márie, spomienka

+ Anna a zosnulí z rodiny

Za zdravie a božiu pomoc Anny

SEDEMNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

1. Hvozdnica: Chcel by som zo srdca poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na slávnosti 20. výročia posvätenia chrámu. Všetkým, ktorí mi pomohli organizačne, konkrétnou službou vo sv. omši,  prípravou chrámu a okolia, s prípravou pohostenia, s obetnými darmi, s obrázkami a pohľadnicami chrámu, gazdinkám za chutné koláče, mládežníckemu spevokolu a folklórnemu súboru i všetkým, ktorí sa modlili a prosili Boha o pomoc a požehnanie.

Verím, že sa táto udalosť vpísala do našich sŕdc a posilnila nás vo viere, láske i nádeji.

2. Žilinská diecéza a Farnosť Lednické Rovne Vás pozývajú na Piatu diecéznu púť starých rodičov k sv. Joachimovi a Anne. Púť sa uskutoční 26. a 27. júla 2014. Program púte nájdete na výveske kostola.

3. Veriaci, ktorí majú úmysel a ochotu finančne podporiť vysielanie rádia Lumen, nájdu poštové poukážky na stolíkoch v kostole. Rádio Lumen zároveň pozdravuje veriacich poslucháčov a vyjadruje im vďaku za doterajšiu duchovnú, morálnu i finančnú podporu.