FARSKÉ OZNAMY 4.2.2018

PIATA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

+ vdp. Blažej

Sv. Agáty, panny a mučenice, spomienka

+ Matúš, Anna, Mária

Sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, mučeníkov, spomienka

+ Rudolf, Mária, Mária, Jozef, Anna

+ Mária Masiariková r. Mišutková 54 r.

Za zdravie a božiu pomoc rodiny

+ Milan, rodičia a svokrovci

Sv. Školastiky, panny, spomienka

Za zdravie a BP pri operácii Viktórie

+ Ondrej, Veronika, Štefan, Viktor, Andrej

ŠIESTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

1. Dnes popoludní o 15.00 sa vo farskom kostole pomodlíme Korunku božieho milosrdenstva pred vyloženou Oltárnou sviatosťou a po nej pozývame všetky rodiny, na tretiu farskú katechézu, ktorou sa chceme duchovne pripraviť na Svetové stretnutie rodín. Opäť k nám zavítajú manželia Baránkovci z Konskej.  Tešíme sa na vašu účasť.

2. Sv. omše v týždni budú v riadnom čase. V sobotu bude v Štiavniku len sobášna o 14.30 a vo Hvozdnici taktiež len sobášna o 16.00. Večerná sv. omša tentokrát nebude.

3. Desiate výročie zriadenia Žilinskej diecézy oslávime v sobotu sv. omšou v kostole v Žiline – na Vlčincoch o 10.00, ako poďakovanie za Božie dobrodenia.

4. Dnes si môžete zakúpiť časopis Naša Žilinská diecéza, v ktorom nájdete zaujímavé články venované 10. výročiu zriadenia ŽD a aj článok o projekte Adopcia srdca v našej farnosti. Cena je 50 centov.

5. Vo farnosti Štiavnik chcú uzatvoriť manželstvo títo snúbenci:

Viliam Pastorek, syn Viliama a Vlastimily r. Strašíkovej, bývajúci v Štiavniku a Martina Špurová, dcéra Jozefa a Heleny r. Palkovej, bývajúca v Štiavniku.

Patrik Michulek, syn Petra a Moniky r. Komancovej, bývajúci v Lietavskej Lúčke a Kristína Lepišová, dcéra Jozefa a Kataríny r. Fučekovej, bývajúca vo Hvozdnici.

Kto by vedel o nejakej cirkevno-právnej manželskej prekážke, nech ju ohlási na farskom úrade.

6. Oznamujem birmovancom, že sviatosť birmovania príde do našej farnosti vysluhovať, generálny vikár žilinskej diecézy Mons. Marek Hriadel a to v nedeľu 23. septembra 2018.