FARSKÉ OZNAMY 5.3. 2023

Detská sv. omša

TRETIA PÔSTNA NEDEĽA

Krížová cesta 14.00

1.      Minulú nedeľu sa v zbierke na charitu vyzbieralo 1830 E.  Úprimné Pán Boh zaplať za vašu ochotu pomáhať druhým.

2.      Prišlo nové číslo časopisu Naša žilinská diecéza, cena je 1.E.

3.      Na budúcu nedeľu bude vo Hvozdnici detská sv. omša. Pozývame všetky deti, osobitne prvoprijímajúce.

4.      Ešte sú voľné miesta pre tých ktorí majú záujem o modlitbu krížovej cesty, prosím aby ste sa zapísali v sakristii.

5. Vo Hvozdnici prejavili  ďalší veriaci záujem o upratovanie kostola. Záujemcovia  sa môžu zapísať na papier vo vchode kostola

6. Začína sa príprava na sv. birmovania v našej farnosti. Na sv. birmovania sa môžu prihlásiť žiaci ktorí momentálne navštevujú 8.  ročník ZŠ a starší, ktorí ešte nie sú pobirmovaní. Prihlášku si môžu osobne zobrať záujemci o sv. birmovania len po sv. omšiach v sakristii a vyplnenú treba odovzdať po sv. omši v sakristii do 2.4.2023. Ten kto bol pokrstený mimo farnosti Štiavnik, nech si potvrdí prijatie sviatosti krstu a sv. prijímania v mieste krstu.

7. Ešte sú voľné miesta pre tých ktorí majú záujem o púť do Ostrihomu a Topoľčianok, kto má záujem nech sa prihlási do konca týždňa.