FARSKÉ OZNAMY 9.4. 2023

DRUHÁ VEĽKONOČNÁ NEDEĽA

Nedeľa Božieho milosrdenstva

15.00 – pobožnosť k Božiemu Milosrdenstvu

1.    Dnes sa vo všetkých sv. omšiach koná výročná farská ofera pre potreby farnosti. Všetkým darcom vyslovujem úprimné Pán Boh zaplať za milodary.

2.    Počas Veľkonočného obdobia sa po sv. omšiach modlievame mariánsku antifónu Raduj sa, nebies Kráľovná.

3.    Od Veľkého piatku do soboty sa 15 minút pred sv. omšami budeme modliť novénu pred sviatkom milosrdenstva, ktorou sa budeme pripravovať na nedeľu Božieho milosrdenstva. Na budúcu  nedeľu  o 15.00  bude vo farskom kostole pobožnosť, pri ktorej sa  zasvätíme Božiemu Milosrdenstvu.

4.    6.5. ( sobota) ideme na farskú púť s rádiom Lumen do Krakova. Prihlásiť sa môžete po sv. omšiach v sakristii, cena za cestuje 20 E, platí sa pri zápise.

5.    V piatok 14.4. o 16.00 bude na fare skúška detského speváckeho zboru. Srdečne pozývame všetky deti.

6.    V piatok po  večernej sv. omši bude na fare stretnutie animátorov, ktorí majú záujem pomôcť pri príprave birmovania.

7.    Sestry tešiteľky v Bytči zriadili mobilný hospic. Viac informácií je v brožúre, pri vchode kostola.

8.    Sviatosť manželstva chcú prijať Jozef Mišutka a Ivana Belková, pochádzajúci zo Štiavnika.

9.    Z úprimného srdca ďakujem všetkým dobrým veriacim za ich obetavosť, s ktorou nám pripravili krásne sviatky nášho vykúpenia – za ozdobenie kostolov a Božieho hrobu, za čistenie a upratovanie, za spev a liturgiu, dobrovoľným hasičom za stráženie pri božom hrobe. Všetkým  želám požehnané veľkonočné sviatky, nech nás veľkonočná radosť stále sprevádza.