FARSKÉ OZNAMY 4.6. 2023

NAJSVÄTEJŠEJ TROJICE

Za Timoteja

+Mária, Ladislav, Peter

Sv. Bonifáca, biskupa a mučeníka, spomienka

+ Justín, Veronika

+ Jitka

Sv. Norberta, biskupa

Za duše v očistci

+ Milan, rodičia, svokrovci

Za Marienku Poníkovú

Za farnosť

+ Ondrej, Amália, deti

NAJSVÄTEJŠIEHO KRISTOVHO TELA A KRVI, slávnosť

+ Veronika, Jozef, Stanislav, rodičia

Za Štefaniu

+ Peter, Dominik,

rodičia

+ Jozef, Paulína, Štefan

Panny Márie v sobotu

+ Ľudmila, Vendelín

Za farnosť

Za rodinu

10.NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

1.    Dnes spolu s OÚ organizujeme  vo Hvozdnici deň detí a rodiny. Začíname detskou sv. omšou vo Hvozdnici a pokračujeme od 13.00 na školskom dvore. Pre deti je pripravené maľovanie na tvár, skákanie v pene, jazda na koníkoch,  pre dospelých pečené prasiatko, občerstvenie a voľná zábava. Bližšie info. je na plagáte. Veľká vďaka patrí OÚ vo Hvozdnici, hasičom a všetkým organizátorom za ich čas a námahu pre druhých.

2.    Vo štvrtok je slávnosť a prikázaný sviatok Najsvätejšieho Kristovho tela a krvi. V tento deň bude pri večerných sv. omšiach eucharistická procesia tak ako býva zvykom.

3.    OÚ v Štiavniku organizuje v piatok v Štiavniku  spoločné darovanie krvi v Centre voľného času v Štiavniku od 8.00 – 11.00. Pozývame všetkých pravidelných darcov, ale aj tých ktorí ešte krv nedarovali, aby aj takto prakticky pomohli svojim blížnym.

4.    Sviatosť manželstva chcú prijať: Róbert Palko  zo Štiavnika a Adrijana Grkovska z Madjari.

5.    Na budúcu nedeľu sa nám pri nedeľných sv. omšiach prihovorí kňaz východného obradu z Ukrajiny. Vieme aká je na Ukrajine situácia, preto ak niekto bude chcieť podporiť jeho farnosť,  môže tak urobiť individálne po sv. omši.

6.    Na budúcu nedeľu 11.6. ideme s deťmi na výlet do Rajeckej Lesnej. Odchod je o 12.30 od kostola. Pozrieme si slovenský betlehem, kalváriu a o 16.00 budeme mať v miestnej bazilike sv. omšu. Deti ktoré chcú ísť,  nech sa nahlásia v sakristii po sv. omši  alebo na  speváckom stretnutí svojim vedúcim.

7.    Ak máte záujem o zájazd do Medžugorja, prihláste sa. Pokiaľ tu záujem nebude, pošleme oznámenie do iných farností a ak nebude dostatočný počet, zájazd sa zruší.