FARSKÉ OZNAMY 6.8. 2023

Panny Márie v sobotu

+ Pavol, Anna, rodičia, svokrovci

19. nedeľa cez rok

1.   Na budúcu  nedeľu o 15.00 budeme mať farský deň, kde sa môžeme  celá farnosť spolu stretnúť. Program začína v sobotu detskou sv. omšou o 19.00 po ktorej bude premietanie filmu na fare – najskôr pre deti a potom pre dospelých. V nedeľu od 15.00 bude na farskom dvore program ktorý pripravia mamy s deťmi, dobrovoľný hasičský  zbor Štiavnik, poľovnícke združenie Štiavnik a ochotní veriaci. Je to príležitosť na vzájomné stretnutie aj mimo kostola.

2.   Prišlo augustové číslo časopisu Naša Žilinská Diecéza, cena je 1 €.

3.   Od pondelka bude v Štiavniku prebiehať oprava zvonov. Konštrukcia na ktorej boli zavesené sa lámala a bolo nutné ju stále zvárať. Neustále hrozilo že sa raz prelomí a zvony sa zničia.  Aj touto cestou chceme poďakovať našim farníkom, ktorí zvony celé roky dookola stále opravovali. Teraz by sme chceli zvony nanovo zavesiť, aby sa už nemuseli každú chvíľu opravovať. Preto sa od pondelka nebude v Štiavniku zvoniť. Celá oprava aj s novým pohonom na zvony bude stáť cca 20 000 €.

4.   Záujemci o zájazd do Medžugorja, kvôli bližším informáciam, budú mať stretnutie v pondelok po sv. omši vo farskom kostole.