FARSKÉ OZNAMY 15.10. 2023

Za farnosť

+ Viktor, Mária

29. NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ

1.Dnes po sv. omši je stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí.

2. Na budúcu nedeľu 22.10 o 13.00 bude vo Hvozdnici pri Altáne na Lejší detská rozlúčka s jeseňou. Deti čaká tradičný program, ktorý majú aj na plagáte. V rámci mesiaca október bude aj modlitba ruženca. Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať OÚ vo Hvozdnici a ochotným veriacim  za usporiadanie celej akcie.

3.Vstredu 18.10. je modlitbová akcia Milión detí sa modlí ruženec. V našej farnosti sa zapojíme do modlitby ruženca pred večernou sv. omšou v Štiavniku. Prosím deti, aby prišli do  kostola o 16.15, rozdelíme si jednotlivé zastavenia a budeme sa modliť za oživenie viery a pokoj vo svete. Preto je  sv. omša v stredu večer o 17.00.

3. Nasledujúci týždeň bude p. kaplán na duchovných cvičeniach, preto budú sv. omše len vo farskom kostole.

4. 10.11. – 12.11. bude na chate Bariny stretnutie s duchovným programom. Program začína v piatok večer a končí v nedeľu na obed. Bližšie informácie budú neskôr.

5. Na budúcu nedeľu si pripomíname misijný rozmer cirkvi, bude zbierka na misie.