FARSKÉ OZNAMY 3.12. 2023

Dary Ducha Svätého pre rodinu

Detská sv. omša

DRUHÁ ADVENTNÁ NEDEĽA

1.   Dnes  je zbierka na charitu. Všetkým darcom vyslovujeme v mene pracovníkov charitných diel na Slovensku, úprimné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

2.   Začali sme adventné obdobie. V tomto období budú ranné sv. omše tzv.  rorátne, pri sviečkach. Prineste si so sebou lampáše alebo sviečky zabezpečené proti stekaniu vosku.

3.   Srdečne pozývame všetky deti a mladých na prvé kolednícke stretko, v sobotu 9.12 o 15:00 v Bielom dome. Vítaní sú aj mladí, ktorí chcú pomôcť ako animátori.

4.   Stredná odborná škola pedagogická sv. Mária Goretti a Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi v Čadci pozývajú na deň otvorených dverí 7.12.2023 viac informácií na internete.

5.   Adopcia srdca: Kto má záujem ešte v tomto roku prispieť na deti z Afriky - Rwandy, ktoré sme si ako farnosť adoptovali v projekte Adopcia srdca, môže sa so svojim príspevkom obrátiť na p. Janu Pacoľákovú (Plačkovú) - všetky kontaktné údaje sú na nástenke kostola. Pán Boh zaplať za milodary.

6.   V sobotu 9.12 o 10:00 bude stretnutie birmovancov.

7.   V piatok 8.12 je prikázaný sviatok Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Viaže nás účasť na sv. omši. Pri večernej sv. omši vo Hvozdnici, vás oboznámime s najnovšími informáciami ohľadom výstavby fary a vzniku farnosti vo Hvozdnici.

8.   Budúcu nedeľu bude vo Hvozdnici a v utorok v Štiavniku detská sv. omša.

9.   Do 10.12. v sakristii kostola nahláste chorých k vianočnej sv. spovedi. Tých, ku ktorým chodíme pravidelne, nahlasovať nemusíte.